Wyślij wiadomość
Skontaktuj się z nami
Ashley Chen

Numer telefonu : +8617324524566

WhatsApp : +8617324524566

Guangdong Jiesheng Electric Technology Co., Ltd

Profesjonalny i skoncentrowany i stabilny producent VFD

  • Guangdong Jiesheng Electric Technology Co., Ltd
  • Guangdong Jiesheng Electric Technology Co., Ltd
  • Guangdong Jiesheng Electric Technology Co., Ltd
  • Guangdong Jiesheng Electric Technology Co., Ltd
  • Guangdong Jiesheng Electric Technology Co., Ltd
  • Guangdong Jiesheng Electric Technology Co., Ltd
Rynek Główny: Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Wschodnia Europa, Bliski Wschód, Afryka
Rodzaj działalności: Producent, Dystrybutor / Hurtownik, Sprzedawca
marki STABILNYCU Ilość pracowników 100~200
Coroczne wyprzedaże 300000000-50000000 Rok założenia 2009
pc Export 80% - 90%
Wprowadzenie

O nas

 

Guangdong Jiesheng Electric Technology Co., Ltd. została założona w 2009 roku. Jest to zaawansowane technologicznie przedsiębiorstwo integrujące badania i rozwój, produkcję, sprzedaż i serwis produktów automatyki przemysłowej.

Siedziba firmy znajduje się w Foshan w prowincji Guangdong, która jest niezależnym parkiem zbudowanym przez siebie.Zajmuje powierzchnię około 10 mu i jednocześnie posiada oddziały w Jiangsu i Shandong.Firma zatrudnia ponad 100 pracowników i zespół serwisowy z bogatym doświadczeniem i doskonałymi umiejętnościami zawodowymi.

Firma nie tylko zajmuje się promocją i sprzedażą produktów automatyki, takich jak przetwornica częstotliwości, sterownik PLC, serwomechanizm, stepping, czujnik itp., a także projektowaniem, produkcją i konserwacją systemów automatyki, ale także zapewnia przemyślane wsparcie techniczne i wstępne - usługi sprzedażowe, w trakcie sprzedaży i po sprzedaży.

Produkty naszej firmy są szeroko stosowane w maszynach farmaceutycznych, maszynach pakujących, maszynach tekstylnych, maszynach spożywczych, liniach do produkcji części samochodowych, precyzyjnym drukowaniu strumieniowym, spawaniu, precyzyjnej kontroli pozycji, systemie akwizycji danych, automatycznej linii produkcyjnej, maszynach drukarskich i farbiarskich, oczyszczaniu ścieków, sprzęt klimatyzacyjny, maszyny szklarskie, sprzęt elektroniczny, natryskiwanie, sprzęt dydaktyczny, przewody i kable, energooszczędna transformacja sprzętu i inne nowoczesne dziedziny przemysłu.

Opierając się na biznesowej filozofii „bycia profesjonalnym, podążania z duchem czasu, działania w dobrej wierze i długoterminowej współpracy”, firma stale rozwija naukowe, funkcjonalne, praktyczne i bezpieczne systemy sterowania przemysłowego dla klientów, zobowiązuje się do kompleksowego poprawa jakości, wartości i konkurencyjności klientów.

 

Chiny Guangdong Jiesheng Electric Technology Co., Ltd profil firmy 0

Magazyn

Chiny Guangdong Jiesheng Electric Technology Co., Ltd profil firmy 1

Chiny Guangdong Jiesheng Electric Technology Co., Ltd profil firmy 2

Historia

Firma Jiesheng istnieje od ponad 13 lat. Ma lojalny zespół współpracy na wysokim poziomie.Mamy ponad dziesięcioletnie doświadczenie w usługach w branży automatyki i dogłębnie rozumiemy potrzeby klientów oraz trendy rozwoju branży.Skupiamy się na stworzeniu stabilnego i niezawodnego napędu dla naszych klientów.

 

Chiny Guangdong Jiesheng Electric Technology Co., Ltd profil firmy 0

Usługa

1. Szybka odpowiedź: Wszelkie zapytania lub pytania zostaną udzielone w ciągu 24 godzin.
2. Jakość produktu: nie martw się o jakość, bezpieczeństwo i żywotność produktu, profesjonalny zespół inżynierów wybiera krajowych najwyższej klasy dostawców surowców w oparciu o wieloletnie doświadczenie, a każdy produkt jest testowany i kalibrowany.
3. Profesjonalny zespół: najwyższej klasy zespół badawczo-rozwojowy może zapewnić wsparcie techniczne i mieć bardzo silną zdolność uczenia się nowych technologii i nowych materiałów, dzięki czemu produkty zawsze znajdują się w czołówce rynku.
4. Dostosowanie do klienta: Dostosuj produkty zgodnie z wymaganiami klienta, od wstępnego projektu do produktu końcowego, aby pomóc klientom na każdym kroku.
5. Obsługa posprzedażna: doskonały system obsługi posprzedażnej.
6. Produkcja na żądanie: Niezależnie od tego, czy jest to pojedyncza sztuka, mała partia, czy duża partia zleceń produkcyjnych, może być spełniona.
7. Inne usługi: zaakceptuj OEM.

Nasz zespół

Dyrektor generalny: 1 osoba
Wiceprezes: 3 osoby
Dział produkcji: 150 osób
Dział sprzedaży: 30 osób
Dział kontroli jakości: 10 osób
Dział badawczo-rozwojowy: 20 osób
Dział logistyki (magazyn): 10 osób
Władza wykonawcza: 3 osoby
Dział Zakupów: 8 osób
Dział Finansów: 6 osób